Formy płatności

Realizując zakupy w naszym sklepie www.ekoskrzyneczka.pl masz możliwość opłacenia zakupów na kilka sposobów:

  • Płatność przy odbiorze
  • Przelew online
  • Przelew tradycyjny
  • Płatność kartą
  • Płatność BLIK-iem

Płatność przy odbiorze (za pobraniem): możesz zapłacić za swoje zakupy gotówką lub kartą płatniczą kurierowi przy odbiorze zamówienia. Ten sposób realizowania płatności dostępny jest przy wybranych wysyłkach kurierskich. ( niedostępna dla Paczkomatów )
Ta forma płatności wiąże się z dodatkowym kosztem w  wysokości 5,00 zł.

Płatność online: to forma szybkiego przelewu elektronicznego, obsługiwanego przez firmę: PayU SA. Przelew jest księgowany w ciągu kilku minut a zamówienie niezwłocznie realizowane. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat przy tej metodzie płatności.

Płatność przelewem tradycyjnym: po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą mailową numer naszego rachunku bankowego, na który należy przelać kwotę podaną w zamówieniu. Realizację zamówienia rozpoczynamy z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym. 
dane do przelewu:
ING Bank S.A. nr konta: 18 1050 1764 1000 0090 3075 0559. 
Eko-Styl Sp. z O.O.
10-417 Olsztyn ul. Towarowa 20 B
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia.

Płatność kartą (debetową lub kredytową): płatność kartą autoryzowana przez firmę: PayU S.A. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Potwierdzenie dokonania płatności wpływa do Nas natychmiast a zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność BLIK: Szybka płatność za pomocą kodu z mobilnej aplikacji banku. Płatność jest potwierdzana prawie natychmiast a zamówienie niezwłocznie trafia do realizacji przez nasz sklep.

Nasz sklep jest chroniony Certyfikatem SSL.
Bezpieczeństwo naszych płatności online zapewniają: PayU SA (www.payu.pl) oraz ING Bank S.A. (www.ing.pl )

 

 Płatności PayU

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl